Sklep internetowy e-commerce

Prowadzisz już lokalną firmę?

Nie oferujesz jeszcze swoich produktów czy usług w internecie, czy potrzebujesz odświeżenia wizerunku firmy? To najwyższa pora - oddaj sprawę w ręce profesjonalistów.

Masz pomysł na własny sklep?

Alpha Software pomoże Ci zarysować Twój model biznesowy. Zaufaj nam, a my dołożymy wszelkich starań, aby pomysł przełożył się na Twoje działanie. Wyznajemy zasadę "Sukces klienta to nasz sukces"

Jak zacząć zarabiać prowadząc własny sklep internetowy?

Zacznijmy od podstaw. Jak działa sprzedaż przez internet?

Handel elektroniczny (ang. e-commerce) - proces zawierania transakcji handlowych za pomocą internetu. Każdy z nas zamawiał kiedyś produkt w sieci, ale nie każdy prowadzi taką formę sprzedaży. Czy wiesz, że termin e-commerce wszedł do powszechnego użytku w roku 1997? Został wykreowany przez IBM - jedne z najstarszych przedsiębiorstw z branży IT na świecie.

Od kliknięcia KUP TERAZ do kuriera u Twoich drzwi.

Czyli jak wygląda proces zamówienia od podszewki. Krok po kroku

Wybór produktu

Przejrzystość sklepu wpływa korzystnie na prezentacje produktów, tym samym na wzrost zainteresowania.

Dokonanie zakupu

Aby klient dokonał zakupu na Twojej stronie musi być pewien, że trafił pod właściwy adres - profesjonalizm jest priorytetem.

Płatność

Szeroki wybór sposobów płatności jest kluczowy. W dzisiejszych czasach klienci co raz częściej decydują się na alternatywy dla przelewu tradycyjnego.

Logistyka

Wybór odpowiedniego dostawcy produktu/usługi zagwarantuje Ci mniej problemów związanych z prowadzeniem Twojej firmy.

Dostawa

Integracja z dostawcami zaoszczędzi godziny pracy - czasu, który możesz spożytkować na rozwijanie kluczowych gałęzi Twojego biznesu.

Sprzedaż e-commerce w Polsce

Rynek sprzedaży internetowej w naszym kraju to jeden z najdynamiczniejszych rynków na świecie. Według szacunków przychody z tej gałęzi gospodarki w 2026 roku osiągną 162 mld złotych (PwC)

Co oferuje Alphasoftware.pl?

Jesteś zainteresowany? Przejdź do

Bezpłatnej wyceny

Co oferuje Alphasoftware.pl?

 • Responsywny sklep internetowy

  Serwis będzie dostosowany do prawidłowego wyświetlania treści oraz procesu zakupowego na wszystkich urządzeniach

 • Przejrzysty i łatwy w obsłudze CMS

  Efektywna obsługa sklepu internetowego jest kluczowa; dodawanie produktów, edytowanie opisów czy cen. Dzięki Systemowi zarządzania treścią - WordPress zaoszczędzisz wiele cennego czasu.

 • Prosty i szybki proces zakupowy

  Twój sklep musi zachęcać do zakupów - począwszy od znalezienia odpowiedniego produktu do finalizacji zamówienia - dla naszej firmy to oczywiste, aby cały proces przebiegał sprawnie i wszystkie elementy były intuicyjne.

 • Strona sklepu pozycjonowana w google

  Dostosowana i zoptymalizowana do pozycjonowania w wyszukiwarce google - pozwoli Ci łatwo pojawiać się na górze listy wyszukiwania, tym samym zwiększyć grono swoich klientów.